contacts_content

POMYSŁ

Połączenie komediowego pokazu iluzji z doskonałym jedzeniem to wspaniały przepis na… Magiczną Kolację! Gotowi, by poczuć na własnej skórze, jak wygląda magia? Dajcie się oczarować podczas wyjątkowej Magicznej Kolacji. Wieczór w towarzystwie magii to niezapomniana przygoda i okazja, by poczuć się niczym czarodzieje. Kolacja jest połączeniem pokazów doświadczonego iluzjonisty ze znakomitym jedzeniem, przygotowywanym przez utalentowanego szefa kuchni. Przygotujcie się na magiczne chwile - zarówno te wesołe, jak i te zaskakujące! It’s magic!  

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Magiczna Kolacja odbywa się w eleganckiej restauracji. Zdumiewające pokazy iluzjonisty odbywają się nie tylko na głównej scenie, ale także przy stolikach, dzięki czemu Goście świetnie się bawią, uczestnicząc w magicznym przedstawieniu. Wieczór “wypełniony” jest także potrawami, które szef kuchni przygotowuje specjalnie na to wydarzenie. Magiczna Kolacja jest zatem oryginalnym połączeniem - iluzji i dobrego smaku. Magia unosi się w powietrzu podczas tego emocjonującego wieczoru, który trwa około 2 godzin.

 

contacts_content

WARIANTY

Magiczna Kolacja dostępna w następujących wariantach:

  • Magiczna Kolacja  - wieczór dla jednej lub dwóch osób, obejmujący podstawową wersję kolacji, w której skład wchodzi: przystawka, danie główne i napoje niegazowane.
  • Magiczna Kolacja VIP - jest to kolacja w wersji premium, przeznaczona dla jednej lub dwóch osób, a w jej skład wchodzi: przystawka, danie główne, deser, kieliszek wina i napoje niegazowane.

  

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności