Trójmiasto - Restauracja "Piwnica Rajców"

Położona w samym sercu Gdańska tuż przy fontannie Neptuna, urzeka swoim klimatem i kusi zapachami. Klimat restauracji czaruje i zachwyca tuż po przekroczeniu progu, a z każdą kolejną chwilą rozkochuje w sobie i wprowadza w inny świat, który kusi gotyckim wystrojem połączonym z prawdziwie gdańską kulturą. Nazwa restauracji to nie przypadek, wiąże się ściśle z tym, co ma nam do zaoferowania. Od wieków spróbować można tam najlepszych piw, które niegdyś serwowane były rajcom i możnym.

 

 

ILUZJONISTA

 

KAJETAN BIELECKI

Kajetan Bielecki to profesjonalny iluzjonista, który już od 10 lat zaskakuje, zadziwia i rozśmiesza zarówno tych najstarszych jak i najmłodszych widzów. Sztuką iluzji zafascynował się gdy po raz pierwszy obejrzał pokaz iluzjonisty na żywo i zobaczył w tym drogę dla siebie. Tysiące godzin spędzonych na ćwiczeniach i setki występów przekładają się na jedyne w swoim rodzaju show, które zostawia widzów z szerokim uśmiechem na twarzy. Kajetan specjalizuje się w iluzji komediowej będącej połączeniem pokazu iluzji i show komediowego, co gwarantuje prawdziwie niezapomniane doświadczenie.

 

Kontakt

Tel.: 22 66 88 272
E-mail: info@magicznakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności