Łódź - Restauracja "Ukryte Rzeki"

Magiczna Kolacja w Łodzi odbywa się w restauracji "Ukryte Rzeki" zlokalizowanej w Ogrodach Geyera. Restauracja urzeka swoim wnętrzem od samego wejścia.  Nazwa tego miejsca to nie tylko oczywiste nawiązanie do tajemniczej historii Łodzi, ale także do bezpośredniej lokalizacji restauracji nad rzeką Jasień.

To również symboliczna paralela do kuchni fusion, która bywa zmienna jak rzeka łącząca przepisy różnych kuchni, regionów, a nawet epok. To także korelacja z cocktail bar'em, który bywa nieszablonowy i nieoczywisty, ale zawsze nawiązuje do polskich korzeni i łódzkiego pochodzenia. Podobnie jak płynna karta win - krótka, ale często zmienna jak nurty rzek i zawsze oferująca wiele opcji na kieliszki w oparciu o aktualne menu Restauracji. To wreszcie analogia do naszych wnętrz mających do zaproponowania wiele opcji na każdą okazję - od niezobowiązującego lunchu, czy formalnego spotkania biznesowego, poprzez romantyczną kolację dla dwojga i spotkanie z przyjaciółmi. 

 

ILUZJONISTA

 

MACIEJ PISKORZ

Maciej Piskorz to jeden z najbardziej znanych iluzjonistów w Polsce. Na scenach całej Europy występuje od 13 lat - w tym czasie uczył się od najlepszych iluzjonistów świata, poszerzał i modyfikował swój repertuar. Rozpoznawalność przyniosły mu występy w programie Mam Talent w 2019 i 2021 roku, gdzie usłyszał słynne „trzy razy TAK” oraz jego kanał na Tiktoku, gdzie zebrał już ponad 300 tysięcy obserwujących. Jego pokazy to mieszanka iluzji oraz komedii - jako jedyny iluzjonista w Polsce w swoim show nie tylko czaruje ale także uchyla rąbka tajemnicy i uczy widzów swoich sztuczek! Ponad 20 tysięcy oczarowanych widzów na żywo i miliony w Internecie to najlepsza pamiątka i trofeum z jego kariery.

 

Kontakt

Tel.: 22 66 88 272
E-mail: info@magicznakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności