Warszawa - Restauracja "MON AMI"

Mon Ami by Saint Jacques to dwupoziomowa restauracja przy ulicy Francuskiej. Przestronne wnętrza zapewniają pełną swobodę, a w menu znajdują się ciekawe propozycje, wykorzystujące tradycyjne i sprawdzone receptury oraz innowacyjne rozwiązania kuchni francuskiej. Na potrzeby Magicznej Kolacji zostało stworzone wyszukane menu, które zachwyca Gości nie tylko smakiem, ale także wyglądem i sposobem podania. W tej wyjątkowej restauracji łatwo znaleźć przestrzeń na spotkanie z bliskimi czy rozmowę biznesową, a Magiczna Kolacja to event, łączący w sobie magię iluzjonisty z magią dobrego jedzenia.

 

 

 

ILUZJONISTA

 

MACIEJ PISKORZ

Maciej Piskorz to jeden z najbardziej znanych iluzjonistów w Polsce. Na scenach całej Europy występuje od 13 lat - w tym czasie uczył się od najlepszych iluzjonistów świata, poszerzał i modyfikował swój repertuar. Rozpoznawalność przyniosły mu występy w programie Mam Talent w 2019 i 2021 roku, gdzie usłyszał słynne „trzy razy TAK” oraz jego kanał na Tiktoku, gdzie zebrał już ponad 300 tysięcy obserwujących. Jego pokazy to mieszanka iluzji oraz komedii - jako jedyny iluzjonista w Polsce w swoim show nie tylko czaruje ale także uchyla rąbka tajemnicy i uczy widzów swoich sztuczek! Ponad 20 tysięcy oczarowanych widzów na żywo i miliony w Internecie to najlepsza pamiątka i trofeum z jego kariery.

 

 

 

Kontakt

Tel.: 22 66 88 272
E-mail: info@magicznakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności