Warszawa - Restauracja "BORPINCE"

Borpince to restauracja w samym centrum Warszawy, urządzona w piwnicy zabytkowej kamienicy. Swój magiczny klimat buduje eleganckim wystrojem i wyborną, węgierską kuchnią. Jest to idealne miejsce zarówno tak na spotkanie biznesowe, jak i elegancką kolację przy świecach. Na potrzeby Magicznej Kolacji, Szef Kuchni stworzył unikalne dania, które nawiązują do kulinarnej tradycji Węgier, jednak są jednocześnie na tyle stonowane, by smakowały każdemu z naszych gości.

 

 

ILUZJONISTA

 

MACIEJ PISKORZ

Maciej Piskorz to jeden z najbardziej znanych iluzjonistów w Polsce. Na scenach całej Europy występuje od 13 lat - w tym czasie uczył się od najlepszych iluzjonistów świata, poszerzał i modyfikował swój repertuar. Rozpoznawalność przyniosły mu występy w programie Mam Talent w 2019 i 2021 roku, gdzie usłyszał słynne „trzy razy TAK” oraz jego kanał na Tiktoku, gdzie zebrał już ponad 300 tysięcy obserwujących. Jego pokazy to mieszanka iluzji oraz komedii - jako jedyny iluzjonista w Polsce w swoim show nie tylko czaruje ale także uchyla rąbka tajemnicy i uczy widzów swoich sztuczek! Ponad 20 tysięcy oczarowanych widzów na żywo i miliony w Internecie to najlepsza pamiątka i trofeum z jego kariery.

 

 

 

Kontakt

Tel.: 22 66 88 272
E-mail: info@magicznakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności