Kraków - Restauracja "PIWNICA POD KOMINKIEM"

W Krakowie Magiczna Kolacja odbywa się w restauracji “Piwnica pod Kominkiem” mieszczącej się w ścisłym centrum grodu Kraka, na Starym Mieście. Ulica Bracka, przy której znajduje się lokal, jest jednym z ulubionych zakątków spacerowiczów, a także słynie z tego, że to właśnie tam  “pada deszcz”. Urządzona w piwnicy zabytkowej, XVI wiecznej kamienicy, buduje swój nastrój historycznym wnętrzem i przyjemnym, dopasowanym wystrojem. Jest to idealne miejsce tak na spotkanie z rodziną, jak i romantyczną kolację przy świecach.

 

ILUZJONISTA

 

MICHAŁ SKUBIDA

Krążą legendy, że jak się urodził, to w jednej ręce trzymał talię kart, a w drugiej - pączka. Co zniknęło pierwsze? Do dziś nie wiadomo.
Pewne jest natomiast to, że Michał Skubida z talią kart potrafi wyczyniać prawdziwe cuda. To nie przypadek, że od kilku lat występuje w całej Polsce, zabawiając ludzi głównie za pomocą właśnie tego rekwizytu.
To nie wszystko! Te 52 kawałki papieru zabrały go również do Edynburga, na największy Festiwal Artystyczny na świecie oraz kilku innych europejskich miast min. do Londynu, Amsterdamu i Radomia. Bywalec światowych salonów, o nieprzeciętnych umiejętnościach, potrafi oczarować swoją publiczność, wywołując radosny śmiech i okrzyk zdumienia - jednocześnie! Poznajcie człowieka, który jest iście czarujący!

Kontakt

Tel.: 22 66 88 272
E-mail: info@magicznakolacja.pl

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności